Daily Archives: 14 października 2018

Biblia i Mitologia

W dniu 11 października 2018 roku klasa 7b pracując w grupach ukierunkowanych na współpracę, pod nadzorem nauczyciela, prowadziła rozważania dot. Biblii i Mitologii, szczególne zainteresowanie i najwięcej pytań wzbudziły  w uczniach tematy biblijne, zajęcia były bardzo owocne pod względem rozważań, wniosków i wciąż pojawiających się nowych pytań.

Warsztaty z drukowania 3D

W dniu 12 października 2018 roku uczniowie klasy 4C brali udział w warsztatach z drukowania 3D – odbywających się w Bibliotece Miejskiej w Żarach. Na moment przed rozpoczęciem zajęć klasa miała jeszcze chwilę na słodko z lodami. Zajęcia te rozpoczęły się o godz. 12:25 pod opieką dwóch specjalistów w tym zakresie, początek zajęć pozwolił na poznanie się – były rozmówki na temat zainteresowań dzieci i ich krótkie przedstawienie się.