DZIEŃ NALEŚNIKA

W miniony czwartek w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna pod hasłem „Dzień Naleśnika”😊 Bohaterami naszej zbiórki byli Alan i Olek z klasy 3c. Chłopcy zmagają się z poważnymi problemami zdrowotnymi, dlatego postanowiliśmy wesprzeć ich w tej nierównej walce! Podczas zbiórki udało się zebrać 2600,38 zł + 9 euro! Zebrane fundusze zostaną przekazane na wsparcie leczenia Alana i Olka😊 Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję zakupując owocowo- czekoladowe, przepyszne naleśniki oraz dokładając swoją cegiełkę wrzucając do charytatywnych puszek😊 Trzymamy kciuki za chłopców, aby nigdy nie zabrakło im sił do walki z chorobą! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy! Razem możemy więcej!
Organizatorzy akcji: Rodzice i Uczniowie klasy 3c oraz Samorząd Uczniowski