Daily Archives: 18 października 2018

Pierwszy w tym roku szkolnym Dzień Łasucha

Wczoraj odbył się pierwszy w tym roku Dzień Łasucha. Jak zwykle szkolne „łasuchy” nie zawiodły! Już na pierwszej przerwie słodkości rozeszły się w mgnieniu oka. Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji, a w szczególności wszystkim klasom ósmym oraz klasie trzeciej, które były dostawcami słodkości. Pieniążki zebrane podczas akcji zasilą fundusz Samorządu Uczniowskiego. Już 13 grudnia kolejny „Dzień Łasucha” i już teraz serdecznie zapraszamy!

My nie gryziemy

W zeszłym tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „My nie gryziemy” prowadzonej przez Fundację Ewy Naworol. Na spotkaniu dzieci miały okazję uczyć się jak bezpiecznie obcować ze zwierzętami czy odczytywać sygnały wysyłane przez psy przy pomocy mowy ciała.