This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2023

Już w najbliższy wtorek 28 lutego, cała Szkoła Podstawowa nr 2 w Żarach będzie świętować DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2023. Tego dnia ubieramy się na ?NIEBIESKO? – na znak WALKI Z PRZEMOCĄ i CYBERPRZEMOCĄ.
Na holu głównym przy sekretariacie, odwiedzicie naszą WSPÓLNĄ wystawę z wieloma atrakcjami. Weźmiecie udział w konkursie z nagrodami, a wybrane klasy spotkają się ze specjalistą od cyberprzemocy i cyberbezpieczeństwa.

Warto odnotować, że cały ten event organizuje nasze koło informatyczne z opiekunem Panem Tomaszem Chmielewskim z WIELKIM wsparciem Dyrekcji, niezastąpionych Panów konserwatorów, administracji, nauczycieli i całej społeczności uczniowskiej❤.
Atrakcjami tego dnia będą upominki i ciekawe nagrody, które pozyskaliśmy od wielu firm i instytucji – za które BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY – MACIE WIELKIE ❤.
Podziękowania dla:
Smulders Groep Poland – Spomasz Eiffage Żary
TrybAwaryjny.pl – CORE.COM.PL
?ꗥ~ꗥ? ?????????? ?ꗥ~ꗥ?