Daily Archives: 7 października 2018

Pierwsza pomoc w kl.2b

Uczniowie klasy IIb wzięli udział w bardzo ważnej i ciekawej lekcji poprowadzonej przez ratownika medycznego – pana Tomasza Łyska oraz strażaka – pana Adriana Laskowskiego.
Celem zajęć było przygotowanie dzieci do racjonalnych zachowań w przypadku wystąpienia zagrożeń poprzez: nabywanie umiejętności wzywania pogotowia ratunkowego i informowania innych służb ratowniczych;

Chłopcy z 8b świętowali

1 października chłopcy z 8b obchodzili swoje święto. Dziewczyny przygotowały swoim kolegom wspaniałą niespodziankę. Gabinet polonistyczny zamienił się w salę zabaw. Impreza rozpoczęła się filmem na wesoło zmontowanym przez ósmoklasistki. Następnie chłopcy musieli przejść szereg ciekawych konkurencji, w których musieli wykazać się sprytem, wiedzą i pomysłowością.