Daily Archives: 15 października 2018

Zaproszenie na Dzień Łasucha

Wszystkich szkolnych Łasuchów serdecznie zapraszamy jutro (16 października) na pierwszy w tym roku szkolnym Dzień Łasucha.
Słodkie, pyszne, małe co nieco, przygotowane przez niezawodnych Rodziców, czeka na Was w stołówce szkolnej już od pierwszej przerwy!

Zapraszamy i życzymy „nieba w gębie”:
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem

Spotkanie z żarskimi Seniorami

Dziś uczniowie naszej szkoły brali udział w spotkaniu z Seniorami. Wzorem roku poprzedniego zaangażowaliśmy się w akcję pomocy osobom starszym w ramach Obchodów Tygodnia Seniora. Uczniowie w składzie: Dominika Awdziej, Natalia Gabor, Julia Pilot, Julia Serafin, Malwina Smarzyńska, Martyna Matysiak, Anna Witkowska, Maurycy Pękala oraz Jakub Sadowy towarzyszyli żarskim Seniorom podczas wspólnego ogniska oraz kursu pierwszej pomocy prowadzonego przez członków Żarskiego Oddziału PCK.