Daily Archives: 22 października 2018

Nocne spotkanie z baśniami

Z 19 na 20 października klasa III a spędziła noc w szkolnej bibliotece. Z Królową Śniegu, Kopciuszkiem oraz Jasiem i Małgosią zaprzyjaźniali się przez całą noc. Głośne czytanie baśni wprowadziło dzieci w atmosferę baśniowego świata. Poznali też utwory, które w przewrotny sposób pokazywały losy baśniowych bohaterów. Porównywały  ich losy, określając różnice i podobieństwa. Wykonały piękne prace plastyczne przedstawiające bohaterów z baśni.

Niespodzianka 4C

W dniu 19 października 2018 roku uczniowie klasy 4C przygotowali swojej wychowawczyni niebywałą niespodziankę, zorganizowali dla Pani tort niespodziankę z okazji jej urodzin, pyszne bananowe babeczki, wystroili klasę w balony, a nawet przygotowali dla Pani PINIATĘ – (to była pierwsza piniata w życiu Pani Marty), były śpiewy, zabawy i wspólne rozmowy przy słodkościach. Pani Marta relacjonowała, że była tak zaskoczona niespodzianką, że nie pamięta pierwszych chwil po wejściu do klasy.