Podziękowanie za wsparcie akcji „Pomóżmy Bartkowi Powrócić do Zdrowia”

„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi…”

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

W imieniu własnym, Organizatorów i Rodziców Bartka pragnę serdecznie podziękować wszystkim za ogromne zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy na wsparcie leczenia naszego ucznia. Bez Waszej przychylnej postawy, wrażliwości i bezinteresownej chęci niesienia pomocy zorganizowanie tej akcji byłoby niemożliwe.

Po raz kolejny nie zawiedli rodzice naszych uczniów, którzy okazali wielkie serca i licznie zgłaszali chęć upieczenia ciasta, babeczek i innych delicji. Nie zawiedli także uczniowie, którzy z zaangażowaniem zbierali pieniądze do puszek i przez dwa dni prowadzili „szkolną kawiarenkę”. Nieoceniona była także pomoc nauczycieli i pracowników szkoły, którzy chętnie włączyli się w organizację tej akcji i czuwali nad jej przebiegiem.

Później była tylko radość z dużej liczby dobrych ludzi, dzieci i dorosłych, którzy kupując słodkości i wrzucając pieniądze do puszek, wspomogli ten szlachetny cel.

Dzięki Wam Kochani udało się pozyskać kwotę: 4 793, 08 zł!

Wszystkie pieniądze będą sukcesywnie przekazywane mamie Bartka zgodnie z jego potrzebami i zaleceniami lekarzy. W ten sposób choć trochę pomożemy Bartkowi w powrocie do zdrowia i tym samym do nas.

Marzena Mosakowska-Wrona