This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Turniej Piłkarski Dziewcząt

Dziesięć drużyny rywalizowało w dzisiejszym turnieju piłkarskim dla dziewczynek, którego organizatorem była SP 2 w Żarach, KS Promień Żary i Lubuski Związek Piłki Nożnej. W turnieju wystąpiły dziewczynki z lubuskich klubów MUKS Kostrzyn, KKP Warta Gorzów, Stal Jasień, Akademia Piłkarska Falubaz, MUKS-Hatrik Lubsko, KS Promień Żary i dzisiejszy gospodarz zawodów Szkoła Podstawowa nr 2 w Żarach. W drużynie naszej Szkoły zagrały: Mogielnicka Hanna, Adamek Martyna, Hrypińska Aleksandra, Kasprzyszak Joanna, Simon Oliwia, Fabiszewska Hanna.
Wszystkim dziewczynkom uczestniczącym w turnieju gratulujemy ?. Wielkie brawa dla wszystkich zespołów i mamy nadzieje, że wkrótce spotkamy się na podobnych turniejach, który powinno być znacznie więcej, podczas których d buziewczynki będą mogły rywalizować i doskonalić swoje umiejętności piłkarskie. Dziękujemy Klubom i Trenerom za przyjazd do Żar.