„Dziewczęta i chłopaki na start”

„Dziewczęta i chłopaki na start”, tak brzmiało hasło nocy, którą spędzili w szkole uczniowie klasy 8a.
To była wspaniała noc, której nie mogli doczekać się uczniowie klasy 8a. Przygotowania trwały wiele dni wcześniej. Uczniowie podzielili się zadaniami, przygotowali wiele zabaw i zadbali o przepiękny wystrój sali. Noc spędzona w szkole dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Uczniowie nocowali  z wychowawcą  Violettą Kępińską z 22 na 23 października. Noc rozpoczęła zabawa” Zgadnij kim jestem”, a zadanie polegało na odgadnięciu postaci w którą wcielili się koleżanki i koledzy. Później nadszedł czas na emocje sportowe. Na sali odbył się mecz siatkówki i koszykówki. Nieco głodni po tych zmaganiach ósmoklasiści spędzili czas przy wspólnym poczęstunku przygotowanym przez siebie i rodziców. Była to okazja do wspólnych rozmów, śmiechów, żartów. Jednym słowem, pełna integracja! Po wspólnym biesiadowaniu przyszedł czas na zabawy niespodzianki, które przygotowane były dla chłopców przez dziewczęta i dla dziewcząt przez chłopaków. Śmiechu było co nie miara.  Emocje rosły! Dochodziła północ, więc przyszedł czas na długo oczekiwaną zabawę w chowanego. Uczniowie podzieleni na grupy dziewcząt i chłopców szukali się w szkole spowitej całkowitą ciemnością. Wszystkich tak wciągnęła zabawa, że przed kolejnymi jej odsłonami ustalano strategię, jak szukać i gdzie się chować, a emocje sięgały zenitu. Choć noc była nieprzespana, to na pewno pozostanie niezapomniana.