This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Tegoroczna akcja Pola Nadziei zakończona

23 października zakończyliśmy już czwartą, coroczną akcję Caritas – Pola Nadziei. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas w tym dniu w raz z opiekunem p. W. Leńczukiem i p. Dyrektor zasadzili kolejne cebulki żonkili na szkolnym Polu Nadziei. Jak co roku bierzemy udział w tej akcji pod patronatem Żarskiego Hospicjum Św.  Brata Alberta, a zebrane środki są przeznaczone na pomoc i wsparcie dla chorych i podopiecznych żarskiego Hospicjum. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za hojność i otwartość serca. Mamy już spore doświadczenie w tej działalności i wielką satysfakcję że nasza praca daje nie tylko korzyści materialne ale także a może przede wszystkim niesie wielkie wartości duchowe i buduje jedność z osobami dotkniętymi cierpieniem. Mam nadzieję, że istniejące już od czterech lat Pole Nadziei na terenie naszej szkoły będzie co raz większe i będzie świadectwem wielkiego zaangażowania naszych uczniów i nauczycieli w niesienie pomocy.