This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Nocne spotkanie z baśniami

Z 19 na 20 października klasa III a spędziła noc w szkolnej bibliotece. Z Królową Śniegu, Kopciuszkiem oraz Jasiem i Małgosią zaprzyjaźniali się przez całą noc. Głośne czytanie baśni wprowadziło dzieci w atmosferę baśniowego świata. Poznali też utwory, które w przewrotny sposób pokazywały losy baśniowych bohaterów. Porównywały  ich losy, określając różnice i podobieństwa. Wykonały piękne prace plastyczne przedstawiające bohaterów z baśni. Wielka pizza zaspokoiła ich głód. Gry planszowe dostarczyły ich wiele radości, choć jest w nich rywalizacja. Przed zaśnięciem wrócili do przeżywania losów bohaterów baśniowych oglądając ich ekranizację. Po zaśnięciu ich uśmiechnięte buzie były oznaką spokoju i zadowolenia.  Rano, kiedy się pobudzili, wrócili do rzeczywistych wymiarów. To była wspaniała zabawa. Oczywiście padło pytanie: -Kiedy znowu będziemy spali w szkole?