This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Ognisko klasy 4c

W dniu 8 października 2018 roku uczniowie klasy 4c  z wychowawczynią „łapali” ostatnie promienie słońca, zajadając  przy ognisku kiełbaski. Po kiełbaskach dzięki Pani Hannie Urbanowicz uczniowie delektowali się pysznym ciastem czekoladowym, które rozeszło się w mgnieniu oka.  Wspólnie spędzony czas pozwolił dzieciom i wychowawczyni na lepsze poznanie się. Dzieci,  jak widać na załączonych zdjęciach świetnie się bawili  i spędzili czas na świeżym powietrzu. Było to bardzo sympatyczne spotkanie przy ognisku, ważne nie tylko dla dzieci, ale i dla wychowawczyni. Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji godziny wychowawczej na świeżym powietrzu.