This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

100 życzeń dla Niepodległej

W dniu 6 listopada 2018 roku uczniowie klasy IVa, IVc, VIa i VIIb własnoręcznie zapisywali życzenia na przygotowanym przez nauczyciela plakacie „100 życzeń dla Niepodległej”  z uwagi na zbliżającą się setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Każda klasa,  miała do dyspozycji miejsce na 25 życzeń, bez trudu udało się wypisać 100 życzeń na stulecie dla Niepodległej.  Klasa IV c poczuła wagę spisywanych życzeń i święta do tego stopnia, że sama odśpiewała refren hymnu i wyszło znakomicie.  Niepodległa szczyci się takimi „małymi” patriotami, którzy uczą się SP 2 w Żarach, ale są „wielcy” duchem i sercem.