DYSKOTEKA KLASOWA 6B

Uczniowie klasy 6b integrowali się na całego. Dnia 14 lutego zorganizowali dyskotekę, na której świetnie się bawili. Były korowody, tańce w kółku, parami, indywidualnie. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów. DJ-em imprezy był Filip Groszek, który zadbał o porządną oprawę muzyczną i nagłośnienie, a wodzirejem imprezy był Hubert Wierzbicki – gospodarz klasy. Na szóstoklasistów czekało mnóstwo atrakcyjnych konkurencji: taniec na gazecie, z balonami, zabawa taneczna „Gorące krzesła”. Nie lada wyzwaniem był taniec ze zwariowanymi okularami Wiktora Świrkowicza, które odwracają obraz do góry nogami. Śmiechu było co nie miara. Dyskoteka przebiegała pod hasłem: „W świecie filmów i seriali”. Zorganizowano również konkurs na najlepsze przebranie, który wygrała Gabrysia Kowalska-Leśniak. Szóstoklasiści bawili się w rytmie najpopularniejszych utworów muzycznych. Był to czas rozrywki, pozytywnej energii, radości. Jednym słowem – pełna integracja. Wszyscy wrócili do domów w dobrych humorach.