Daily Archives: 13 marca 2020

Lekcje online

Klasa VII A w dniu 13 marca 2020 roku, rozpoczęła cykl lekcji online. Codziennie o umówionej godzinie spotykają się z panią Martą Mazur na czacie i odbywają lekcję języka polskiego, w trakcie której analizują lekturę „Stowarzyszenie umarłych poetów”, robią notatki  i zgłębiają wiedzę dot. lektury.

Lista dzieci przyjętych do klasy I do Szkoły Podstawowej nr 2 w Żarach na rok szkolny 2020/2021

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO KLASY I DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W ŻARACH NA ROK SZKOLNY 2020/2021

KOMUNIKAT

W związku z wcześniejszym komunikatem o zamknięciu przedszkoli i szkół do 25 marca br. w celu zatrzymania szerzenia się koronowirusa, informujemy:

• Nadpłaty z tytułu wyżywienia lub pobytu dziecka w przedszkolu publicznym będą pobierane na poczet kolejnego miesiąca.
• Szkoły, przedszkola w w/w terminie nie będą dostępne dla rodziców i uczniów.

• Rekrutacja do miejskich przedszkoli odbywać się będzie tylko drogą elektroniczną.

Dni Otwarte Szkoły 2020

10 marca 2020r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszaków i ich rodziców.
Uczniowie teatru „Szelest” pod opieką pań Gabrieli Grubizny, Beaty Pietrzak i Eweliny Zjawińskiej, zaprezentowali przedstawienie pt. ‚Królewna”.
Akrobaci z klubu „Akro-Dwójka” pokazali piękne figury akrobatyczne, które przygotowali pod okiem swojej trenerki, pani Teresy Kosman.
Przyszłe pierwszaki obejrzały również doświadczenia kółka biologiczno-chemicznego.