Daily Archives: 12 marca 2020

KOMUNIKAT

W związku z decyzją Premiera RP mającą na celu zatrzymanie szerzenia się koronowirusa SARS-COV-2 informujemy o zamknięciu od 12 marca 2020 r. Miejskiej Biblioteki Publicznej, Żarskiego Domu Kultury, Muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego oraz Basenu Wodnik.

Od 16 do 25 marca br. żłobki, przedszkola i szkoły podstawowe zarówno publiczne, jak
i niepubliczne zostaną zamknięte. (Uwaga: Uczniowie szkół ponadpodstawowych od dnia 12 marca br. nie przychodzą do szkół)

Zadania dla uczniów podczas zawieszenia zajęć

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Zgodnie z zaleceniem Ministra Edukacji Narodowej nauczyciele będą przesyłać poprzez wiadomości do Państwa i dzieci zadania do samodzielnego opracowania lub gotowe notatki do przepisania i nauczania się. Oczywiście trudniejsze zagadnienia będą tłumaczone przez nauczyciela po wznowieniu zajęć, ale pewne elementy programu uczeń może opracować samodzielnie lub poćwiczyć materiał już przerobiony.