Daily Archives: 2 marca 2020

Trzymamy kciuki za Pawła!

Paweł Piskorz – uczeń klasy 7a będzie reprezentował naszą szkołę na etapie wojewódzkim konkursu z biologii. W konkursie rejonowym wystartowało 226 uczniów z całego województwa. Do kolejnego etapu przeszło 41 osób, w tym Paweł. Uczeń dzielnie przygotowywał się pod okiem pani Adrianny Wrony-Dobek. Etap wojewódzki odbędzie się już 3 marca. Trzymamy za niego kciuki i życzymy osiągnięcia tytułu laureata!

Godnie nas reprezentowali

Za nami konkursy przedmiotowe. Na etapie rejonowym godnie reprezentowało nas dwanaścioro uczniów. W konkursie z języka polskiego brali udział głównie ósmoklasiści: Jan Kuriata, Magdalena Dawczyk i Maja Zboralska. Wiedzą matematyczną wykazali się ścisłowcy z naszej szkoły: Marcel Hościłowicz i Karolina Witka.