Daily Archives: 11 marca 2020

KOMUNIKAT MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KOMUNIKATEM MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ:

Rodzicu,

• ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;
  • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę.

KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAMKNIĘCIA SZKOŁY

UWAGA RODZICE, UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE!

DECYZJĄ RZĄDU ODWOŁUJEMY WSZELKIE ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE, WYCHOWAWCZE I POZALEKCYJNE DO 25 MARCA WŁĄCZNIE. NIE ODBĘDĄ SIĘ TAKŻE ZEBRANIA Z RODZICAMI ANI WYJAZDY NA BASEN KLASY 3B I 3C.
ABY DAĆ RODZICOM MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA OPIEKI NAD DZIEĆMI, JUTRO I W PIĄTEK BĘDZIE JESZCZE CZYNNA ŚWIETLICA DLA NAJMŁODSZYCH (OD 7.00 DO 16.00). OD PONIEDZIAŁKU SZKOŁA BĘDZIE JUŻ CAŁKOWICIE ZAMKNIĘTA.

UCZNIOWIE MUSZĄ POZOSTAĆ W DOMU, CAŁKOWICIE UNIKAĆ SPOTKAŃ Z INNYMI, BY OGRANICZYĆ MOŻLIWOŚĆ ZARAŻENIA SIĘ KORONAWIRUSEM. Przypominamy o stosowaniu zasad higieny.

Wszelkie zmiany w decyzjach będą umieszczanie w Librusie.

DYREKCJA SZKOŁY