This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Uczniowie wzorowi w roku szkolnym 2017/2018

Prezentujemy nagrodzonych uczniów na koniec roku szkolnego 2017/2018 za wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie:

1a
Hanna Fabiszewska
Julia Michalak
Alan Więckiewicz
Marcin Borkowski
Adam Broniecki
Aleksander Bielawski
Oliwia Budźko
Paweł Janosz
Aleksandra Kuczewska
Lena Wywijas

1b
Lena Feret
Lena Łysek
Natalia Sułek
Julia Palczewska
Hubert Wierzbicki
Wiktor Świrkowicz
Szymon Zawód
Gabriela Kowalska – Leśniak
Aniela Tartak
Ernest Rosół
Borys Sejwa
David Zajszły -Sieroń

1c
Kaja Bolewska
Dawid Bolewski
Nikola Kuczewska
Wojciech Łęcki
Weronika Makowska
Laura Metter
Igor Pawłowski
Marta Świerlińska
Julia Marczak
Tomasz Witkowski
Oliver Żyżyk
Roma Waszak

2a
Wojciech Szczepański
Samuel Pendulak

3a
Lena Augustyniak
Stanisław Bajer
Kornelia Błasiak
Malina Dziadul
Anna Gruchot
Aleksandra Kocioł
Bartosz Kula
Igor Mariański
Niedzielan Franciszek
Damian Onyszko

3b
Zuzanna Peszek
Joanna Sułek
Ewelina Wójcicka
Natalia Nowak
Magdalena Sopniewska
Filip Zawadka
Sebastian Łaska
Dawid Pendulak
Jakub Jania

3c
Bartosz Boguszewski
Monika Dawczyk
Teresa Firganek
Julia Grochalska
Martyna Jarczewska
Aleksandra Kamińska
Joanna Kasprzyszak
Michał Urbanowicz

4a

Oliwia Łahucik – 6,0 Prymus Szkoły
Martyna Adamek – 5,91
Maksym Kołodziejczyk – 5,73
Hanna Mogilnicka – 5, 73
Patrycja Borecka – 5,45
Hanna Kaczmarek – 5,45
Oliwia Pieszak – 5,36
Michał Piskorowski – 5,27
Timur Kalemba – 5,18
Julia Płaska – 5,18
Adrian Boguszewski – 5,09
Dominik Szewc – 5,09
Julia Dybka – 5,0
Wiktor Japin – 5,0
Wiktoria Peksa – 5,0
Kacper Kliński – 5,0
Zuzanna Turza – 4,82

4b
Olivia Gronkowska – 5,09
Dominika Migda – 5,09
Oliwia Simon – 5,0
Franciszek Budźko – 4,82
Kinga Kłobuszyńska – 4,82

4c
Olga Paczkowska – 5,4
Natalia Podedworna – 5,09
Amelia Kryczka – 5,0
Oscar Mandryk – 4,82

5a
Paulina Kamińska – 5,58
Kacper Koźlik – 5,58
Paweł Piskorz – 5,58
Kacper Korczyński – 5,5
Wiktoria Zaleska – 5,17
Katarzyna Kuriata – 5,08
Szymon Skałecki – 4,83
Nadia Kwiatkowska – 4,83
Aleksandra Żurawska – 4,82
Emilia Hickiewicz – 4,82

5b
Amelia Ulanowska – 5,75
Ignacy Borek – 5,33
Szymon Kępiński – 5,17
Aleksandra Pogorzelska – 4,83
Zuzanna Kuprowska – 4,75

6a
Czesław Komenda – 5,5
Oliwia Czyżyk – 5,25
Bartosz Wiertel – 5,25
Karolina Witka – 5,25
Jan Kuriata – 5,17
Maciej Pajdzik – 5,08
Robert Tartak – 5,08
Joanna Wawrzyniak – 5,0
Błażej Zadorożny – 4,75

6b
Maja Zboralska – 5,42
Marcel Hościłowicz – 5, 18
Martyna Klimczak – 5,17
Magdalena Dawczyk – 5,0
Jakub Dybka – 5,0
Michał Makowski – 4,83
Julia Zakrzewska – 4,8

7a
Albert Borek – 5,36
Natalia Gruchot – 5,36
Damian Kaszubski – 5,07
Oliwia Świgoń – 4,93
Karolina Kubik – 4,86

7b
Julia Korochoda – 5,62
Magdalena Baranowska – 5,0
Dominika Awdziej – 5,0
Przemysław Nowicki – 4,79

7c
Piskorowski Grzegorz – 5,29
Jakub Tatarczuk – 5,29
Brendon Sobolewski – 5,0
Anna Wardak – 4,93

7d
Malwina Smarzyńska – 5,79
Szymon Wełna – 5,79
Kacper Łotocki – 5,64
Anna Witkowska – 5,43
Konrad Sufin – 4,93
Julia Pilot – 4,93
Martyna Matysiak – 4,86
Jakub Sadowy – 4,79
Natalia Gabor – 4,79