Daily Archives: 11 czerwca 2018

Święto Patrona Szkoły

Pragniemy podziękować Wam za włączenie się we wspomnienia o naszym Patronie, Januszu Korczaku. Część prac plastycznych – Waszych pocztówek do Janusza Korczaka – pokazaliśmy podczas naszego sobotniego festynu. Na zdjęciach możecie obejrzeć pozostałe prace oraz Wasze uśmiechnięte zdjęcia. Pamiętajcie, że „Kiedy dziecko się uśmiecha, śmieje się cały świat” !

Przegląd Piosenki Obcojęzycznej

Uczennica klasy 5a Paulina Kamińska reprezentowała naszą szkołę w IX Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez Panią Jolantę Bujak ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Żarach. Paulina zaśpiewała pięknie piosenkę pt: „Rather Be” – Clean Bandit i otrzymała fantastyczne nagrody.
Serdeczne podziękowania dla Pani Doroty Basińskiej za przygotowanie wokalne.

Klasa 1a na lodach

Sezon na lody otwarty! Tak wolne chwile spędzają uczniowie klasy 1a. Wizyta w lodziarni na lodach naturalnych była pyszna! Warto ją powtórzyć.