This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Nagrodzono uczniów za reprezentowanie szkoły

Dnia 21 czerwca o godz. 8.00 odbył się ostatni w tym roku szkolnym apel porządkowy. Tym razem nie było żadnych nagan. Pani Dyrektor wraz z nauczycielami wręczała nagrody  i dyplomy za udział w szkolnych konkursach matematycznych,  ortograficznych, za reprezentowanie szkoły podczas licznych zawodów sportowych,konkursów wiedzowych i artystycznych. Wręczono także nagrody: Dziennikarz Roku Przedsiębiorca Roku. Obydwie nagrody trafiły do Malwiny Smarzyńskiej i Maurycego Pękali. Nauczyciele docenili także sumienność w uczęszczaniu na zajęcia specjalistyczne oraz pomoc w bibliotece. Niektórzy wyszli z sali gimnastycznej obładowani dyplomami i nagrodami. Życzymy, by w następnym roku było ich jeszcze więcej. UDANYCH WAKACJI!!!