This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Najlepsi uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2019/2020

Najlepsi uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2019/2020 ze średnią od 4,75 wzwyż i zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym.

klasa 1a
Czechowska Julia
Bylinowska Magdalena
Feret Anita
Firganek Dominik
Gałecka Zofia
Manzelewska Aleksandra
Olszewska Lena
Rak Martyna
Smaś Elżbieta
Wojtaszewski Filip
Wroczyńska Amelia
Zdrojewska Martyna

klasa 1b
Chomont Karolina
Drozdowski Maksymilian
Filipiuk Nicole
Jeleń Nadia
Kasperaszek Lena
Mogilnicka Alina
Partyka Bartłomiej
Patelski Krzysztof
Słaboń Elżbieta

klasa 2a
Baryła Jagoda
Jakubczak Lena
Lipińska Weronika
Mrowiński Dawid
Nowacka Liliana
Nowakowski Wojciech
Opaliński Bartosz
Peksa Maja
Wardak Joanna
Witowska Laura
Wysocka Anastazja

klasa 2b
Bogój Alicja
Boguszewska Antonina
Buganik Patrycja
Ginowicz Nikola
Kacperska Zuzanna
Kalemba Michał
Klewin Michalina
Kochanowicz Filip
Mondorowicz Jakub
Nowak Aleksandra
Podhojecka Aleksandra
Stroka Michał
Wawrzyniak Hubert

klasa 3a
Borkowski Marcin
Broniecki Adam
Budźko Oliwia
Greszczeszyn Hanna
Fabiszewska Hanna
Janosz Paweł
Kuczewska Aleksandra
Michalak Julia
Więckiewicz Alan
Wywijas Lena

klasa 3b
Feret Lena,
Łysek Lena,
Sułek Natalia,
Palczewska Julia,
Wierzbicki Hubert,
Tartak Aniela,
Zaród Szymon

klasa 3c
Bolewska Kaja,
Bolewski Dawid,
Kuczewska Nikola
Łęcki Wojciech
Makowska Weronika
Marczak Julia
Pawłowski Igor
Świerlińska Marta
Tkacz Amelia
Waliszewska Natalia
Waszak Roma,
Witkowski Tomasz,
Żyżyk Oliwer,

klasa 4a
Pendulak Samuel

klasa 5a
Gutowska Anna
Klimczak Amelia
Kocioł Aleksandra
Kula Bartosz,
Mariański Igor
Niedzielan Franciszek
Onyszko Damian

klasa 5b
Peszek Zuzanna,

klasa 5c
Boguszewski Bartosz
Firganek Teresa
Jarczewska Martyna
Kamińska Aleksandra
Kasprzyszak Joanna
Klimek Tomasz
Sługocka Luiza
Urbanowicz Michał

klasa 6a
Adamek Martyna
Borecka Patrycja
Dybka Julia
Kaczmarek Hanna
Kliński Kacper
Kołodziejczyk Maksym
Łahucik Oliwia
Mogilnicka Hanna
Pieszak Oliwia
Piskorowski Michał
Płaska Julia
Szewc Dominik
Turza Zuzanna

klasa 6b
Gronkowska Oliwia

klasa 6c
Kiwerc Hanna
Paczkowska Olga
Podedworna Natalia

klasa 7a
Koźlik Kacper
Piskorz Paweł
Zaleska Wiktoria

klasa 7b
Partyka Martyna
Ulanowska Amelia

klasa 8a
Komenda Czesław
Tartak Robert
Witka Karolina 8b
Hościłowicz Marcel,
Opaliński Mateusz,
Zboralska Maja