Daily Archives: 22 czerwca 2018

Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

W wyjątkowy sposób uczniowie SP-2 pożegnali dziś rok szkolny, gdyż to właśnie w naszej placówce odbyło się Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018. Gościliśmy u siebie władze miasta, radnych, przedstawiciela Kuratorium Oświaty, dyrektorów szkół podstawowych i przedszkoli. Burmistrz Miasta Żary, pani Danuta Madej wręczyła ustanowione po raz pierwszy nagrody UCZEŃ ROKU, które otrzymali wytypowani uczniowie z każdej szkoły.

Noc Bibliotek w 100-lecie Niepodległej

15 czerwca zorganizowano w szkole Noc Bibliotek w 100 – lecie Niepodległej pod hasłem ” RzeczpospoCzyta”. Imprezie towarzyszyła wycieczka po ciekawych miejscach Zatorza, którą klasa IV a odbyła wraz z dr Rafałem Szymczakiem, znawcą historii Żar i okolic, autorem książek o tej tematyce i programów telewizyjnych.