This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Tak. Pomagam!

Kolejna akcja wolontariatu, pod hasłem „TAK POMAGAM” była bardzo udana. Wolontariusze SKC pracowali cały dzień w grupach pakując zakupy klientom, rozdając ulotki promujące akcję i zachęcając do hojnego wspierania ubogich oraz życzliwością i uśmiechem odwdzięczali się za każdy gest dobroci. Naszych uczniów w tej przedświątecznej akcji wspierali oczywiście nauczyciele: pani G. Grubizna, pani P. Wanatko, oraz pani K. Beliczyńska. Całą akcję koordynował pan W. Leńczuk – opiekun Szkolnego Koła Caritas. Już od lat bierzemy udział w tej ogólnopolskiej inicjatywie Caritas – Polska. Wszystkie dary zostaną rozdysponowane przez Parafialny Zespół Caritas i tak trafią do ludzi, którym ta pomoc jest niezbędna. Najbardziej cieszy fakt, że nasi uczniowie nie szczędzą czasu i wysiłku aby pomagać bezinteresownie. To postawa godna szacunku i tu składamy gorące podziękowania naszym wspaniałym wolontariuszom i nauczycielom. Serdecznie dziękujemy…