This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

TU ROZKWITA DOBRO

Pola nadziei już zasadzone na terenie naszej szkoły. TYM RAZEM DUŻO WIĘKSZE, a to za sprawą klasy 1a i 2a. Serdecznie dziękujemy rodzicom z obu klas oraz paniom wychowawczyniom: pani Jolancie Ziomek i Ewelinie Zjawińskiej. Zakupione przez rodziców cebulki żonkili uczniowie tych klas razem z wolontariuszami zasadzili na rabacie i trawnikach szkolnych w środę 08 listopada. Zebrane fundusze przekazaliśmy do żarskiego Hospicjum św. Brata Alberta. Środki pozyskiwane z tej corocznej akcji są przeznaczone na wsparcie działalności hospicjum i pomoc podopiecznym, którzy tam się znajdują. W tym roku i tutaj padł nowy rekord, bo rozprowadzone zostało 950 cebulek żonkili. Bardzo cieszy fakt, że najmłodsi tak pięknie odpowiedzieli na nasz apel i zaangażowali się w to dzieło. Trudno znaleźć słowa wdzięczności za tak piękną postawę. Dlatego raz jeszcze ogromnie dziękujemy zarówno dzieciom jak i rodzicom oraz wychowawcom za okazane serce i dobro. Myślę, że skoro tak wiele osób włącza się w niesienie pomocy to warto poświęcać swój czas na tą pracę. Myślę także z cichą nadzieją że to nasi przyszli wolontariusze. Do zobaczenia wiosną kiedy zakwitną nam „pola”.