This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Przedświąteczna Akcja Szkolnego Koła Caritas

Już po raz kolejny wolontariusze Szkolnego Koła Caritas mieli okazję i zaszczyt włączyć się w tą wspaniałą akcję przedświąteczną jaką jest ogólnopolska zbiórka żywności pod hasłem – „Tak Pomagam”. W tej pracy wspierali nas nasi nauczyciele: pani Patrycja Wanatko, pani Adrianna Wrona-Dobek oraz wolontariusze z parafialnego Zespołu Caritas. W sympatycznej atmosferze wśród pracowników sklepu NETTO w Żarach czas się nie dłużył. Wolontariusze spotykali się z ogromną życzliwością klientów, co dawało więcej zadowolenia i radości. Serca mieszkańców naszego rejonu są naprawdę otwarte na cierpienie i niedostatek ludzi w trudnej sytuacji życiowej. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i wspierającym nas w tym co dobre i szlachetne.