Daily Archives: 6 grudnia 2017

Raport z Mikołajek

Uczniowie klasy 7d podczas klasowych Mikołajek, aby „wykupić” paczkę musieli się zmierzyć z ekstremalnymi  zadaniami! Między innymi musieli ogłosić przez radiowęzeł pozdrowienia dla klasy, zdobyć marynarkę Pana Grzegorza, śniadanie czy selfie z Panią Dyrektor 😉

List do Mikołaja

W dniu 6.12.2017r. na długiej przerwie odbył konkurs dla uczniów klas 4-7 pt.” List do Mikołaja”. Każde dziecko przed 6 grudnia pisze list, w którym opisuje swoje prezenty „marzenia”. Tym razem to uczniowie mieli za zadanie spełnić marzenia osoby prowadzącej. Każdą klasę w konkursie reprezentował jeden uczeń.

Nasze złotka

Dziewczęta z naszej szkoły zdobyły złote medale w powiatowych rozgrywkach minikoszykówki, które odbyły się w dniu dzisiejszym w naszej szkole z udziałem reprezentacji z SP nr 8 w Żarach, SP nr 2 w Lubsku i SP z Jasienia. W rywalizacji systemem „każdy z każdym” nasze zawodniczki pokonały wszystkie swoje rywalki, wygrywając z dziewczętami z Lubska 26:16, z Jasienia 28:4 oraz z SP nr 8 26:14 i awansowały do zawodów rejonowych.