This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

ODEBRAŁA NAGRODĘ Z RĄK KURATORA

Lena Feret otrzymała z rąk Lubuskiego Kuratora Oświaty nagrodę oraz zaświadczenie o uzyskaniu tytułu laureata w Przedmiotowym Konkursie z Języka Polskiego. Uroczyste podsumowanie odbyło się w Sulęcińskim Ośrodku Kultury. Podczas uroczystości Lubuski Kurator Oświaty – Mariusz Biniewski oraz zastępca Burmistrza Sulęcina – Iwona Walczak wręczyli zaświadczenia i nagrody dla laureatów oraz podziękowania dla nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursów. Całość uświetniona została występem artystycznym uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie oraz Studia Piosenki Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Do zawodów I stopnia (szkolnych) przystąpiło 12 883 uczniów szkół podstawowych. Do zawodów II stopnia (rejonowych) zakwalifikowanych zostało 2 558 uczniów. W finałach III stopnia (wojewódzkich) brało udział 325 uczniów, z których 231 uzyskało tytuł finalisty, a tylko 79 uzyskało tytuł laureata, w tym Lena, która otrzymała także tytuł finalisty z Konkursu Przedmiotowego z Biologii. Nagrodę w imieniu Leny odebrali rodzice dziewczynki – państwo Irena i Bartosz Feret.