This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

LUBUSKI KURATOR OŚWIATY WRĘCZYŁ NAGRODY LAUREATOM KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Dnia 16 maja 2023 r. w Pałacu Książęcym w Żaganiu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Uczennica naszej szkoły – Joanna Kasprzyszak, laureatka konkursu z biologii odebrała z rąk Lubuskiego Kuratora Oświaty nagrodę i zaświadczenie laureata.

Kurator Oświaty – Pani Ewa Rawa złożyła również podziękowania nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do konkursów, w tym opiekunce naszej uczennicy – pani Adriannie Wronie-Dobek.

„Dziękujemy nauczycielom i dyrektorom szkół za wysiłek, trud i zaangażowanie włożone w pracę z uczniem zdolnym, gdyż sukces ucznia jest efektem ich pracy. Sukcesy wychowanków przyniosą każdemu pedagogowi wiele satysfakcji. Gratulujemy i dziękujemy rodzicom uczniów, którzy z troską i zaangażowaniem myślą o edukacji własnych dzieci. Gratulujemy wszystkim laureatom i finalistom poziomu opanowanej wiedzy.”

W tym roku szkolnym do 9 konkursów przedmiotowych w całym województwie przystąpiło16 862 uczniów, z których 127 uzyskało tytuł laureata, a z biologii tylko 11, w tym nasza Asia, z której jesteśmy bardzo dumni!

fot. własne / https://ko-gorzow.edu.pl/