This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

MAMY TO!!! Złoto i awans do finału mistrzostw województwa!!!

Mamy to!
Na sali Promienia w dniu 19.10.2021 odbyły się zawody Powiatowych Igrzysk Dzieci w koszykówce chłopców. W rywalizacji o medale wystąpiły 3 zespoły: SP nr 3 Lubsko, SP nr 8 Żary i oczywiście nasz zespół pod wodzą pani Violetty Kępińskiej. Tym razem reprezentacja naszej szkoły nie dała szans rywalom, pokonując przeciwników i zdobywając złote medale oraz awans do turnieju kwalifikacyjnego do finału mistrzostw województwa. Nadmienić należy, że wzięliśmy rewanż za mistrzostwa Żar, gdzie nieznacznie ulegliśmy zespołowi SP nr 8. Tym razem po ogromnych emocjach, bo do rozstrzygnięcia meczu potrzebne były dwie dogrywki, wygraliśmy 18:16. Brawo chłopaki i trzymajmy kciuki za awans do finału wojewódzkiego. Nasi gladiatorzy:
Alan Więckiewicz, Adam Broniecki, Aleksander Bielawski, Paweł Janosz, Igor Głuchowski, Dawid Kędzierski, Bartosz Boguszewski, Borys Sejwa, Kacper Radusiewicz, Bartosz Kula.