This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Zbieramy kasztany!

Szanowni Rodzice!
Szanowni Uczniowie!
Zapraszamy Wszystkich do udziału w szkolnym konkursie „ZBIERAMY KASZTANY”! Dzięki zaangażowaniu Rodziców i Uczniów mamy szansę pozyskać środki ze zbiórki kasztanów i przeznaczyć je na cele szkolne, z pożytkiem dla uczniów ( o rozdysponowaniu środków poinformujemy podsumowując akcję). Klasa oraz indywidualnie osoba, która zbierze najwięcej kasztanów zostaną nagrodzeni. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią prosimy o przynoszenie zgromadzonych kasztanów WE WTORKI W GODZ. od 8.00 do 12.00 na dziedziniec szkoły (plac ze stojakami na rowery).
Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!
Mariola Kępińska