Daily Archives: 1 września 2020

Nowy rok szkolny 2020/2021

Szanowni Nauczyciele, Dyrektorzy i Pracownicy Szkoły oraz Rodzice!

Z okazji nowego roku szkolnego 2020/2021 życzę Państwu, aby był on udany i pełen sukcesów. Jak zwykle w pierwszym dniu szkoły wszystkim towarzyszą wielkie oczekiwania i nadzieje. Życzę, aby wiele ambitnych planów i przedsięwzięć edukacyjnych zostało zrealizowanych w rozpoczynającym się dzisiaj okresie szkolnym. Nauczycielom przekazuję serdeczne pozdrowienia wyrażając nadzieję, że wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja zawodowa będą z nimi na co dzień.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazuję również wszystkim rodzicom. Ich zaangażowanie w sprawy szkolne jest bezcenne i zawsze mile widziane. Liczę zatem na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Szkolnym!
Marzena Mosakowska – Wrona

Dzień z Wychowawcą

Przypominamy wszystkim uczniom, że jutrzejszy dzień – 2 września – to „Dzień z Wychowawcą”.
Uczniowie przychodzą do szkoły zgodnie z poniższym harmonogramem:

Klasy pierwsze na godz. 8.00 do 11.00 w gabinetach:

I a – 15
I b – 17
I c – 108

Klasy drugie i trzecie na godz. 8.30 do 11.30 w gabinetach: