This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Lekcja w terenie

W ubiegły piątek klasa 6b miała okazję pracować w terenie w ramach lekcji przyrody. Uczniowie podzielili się na zespoły i wyruszyli do Zielonego Lasu. Wszystkie zespoły z wielkim zaangażowaniem wykonywały zadania zawarte w karcie pracy, a wymagały one od uczniów wnikliwej obserwacji roślin i zwierząt. Jedno z zadań cieszyło się chyba największym powodzeniem, a polegało na obserwacji pod lupą złapanych stawonogów. Oczywiście chłopcy najbardziej polowali na pająki, co dziewczynom nie szczególnie się podobało. Po obserwacji zwróciliśmy wolność tym małym zwierzątkom i żadnemu nic się nie stałoJ. Kolejne zajęcia w terenie na pewno powtórzymy w przyszłym roku szkolnym.