This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Super Chłopak

Wczoraj z okazji Dnia Chłopaka odbył się plebiscyt na „Super Chłopaka 2019”, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Dziewczyny podczas głosowania miały wziąć pod uwagę nie tylko walory zewnętrzne, ale przede wszystkim osobowość, sposób bycia oraz charakter swoich kolegów:) Przecież Super Chłopak to taki, który jest pomocny, koleżeński czyli po prostu dżentelmen! Nominowanych było szesnaścioro chłopców z klas IV- VIII. Trzecie miejsce w plebiscycie zajął Konrad Czarczyński (klasa 7b), drugie- Bartosz Boguszewski (klasa 5c) oraz Zbigniew Bondos (klasa 6b). Pierwsze miejsce zajął Jan Kuriata (klasa 8a). Wszystkim chłopcom serdecznie gratulujemy!