Daily Archives: 1 października 2019

Super Chłopak

Wczoraj z okazji Dnia Chłopaka odbył się plebiscyt na „Super Chłopaka 2019”, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Dziewczyny podczas głosowania miały wziąć pod uwagę nie tylko walory zewnętrzne, ale przede wszystkim osobowość, sposób bycia oraz charakter swoich kolegów:) Przecież Super Chłopak to taki, który jest pomocny, koleżeński czyli po prostu dżentelmen!

Dzień Chłopaka a karate

Z okazji Dnia Chłopaka naszą szkołę odwiedził pan Sebastian Końcowik ze swoimi podopiecznymi z żarskiego Klubu Karate Kontra. Goście spotkali się z uczniami klas I-III. Instruktor i młodzi karatecy zademonstrowali elementy rozgrzewki oraz walki pokazowe. Trener zwrócił uwagę, że karate rozwija nie tylko sprawność fizyczną, ale też kształtuje wytrwałość, samodyscyplinę, rozwija koncentrację uwagi i uczy panowania nad emocjami.

Dzień Chłopaka w klasie 7b!

Na chłopców z klasy 7b już na pierwszej lekcji czekała niespodzianka. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania i przygotowały się do tego dnia wzorowo! Był własnoręcznie zrobiony pyszny tort i przesmaczne babeczki! Oczywiście nie obyło się bez prezentów i zabawnych konkursów.

Dzień Chłopaka w 6c

Dziewczyny przygotowały niespodzianki dla chłopców z klasy – była loteria z losowaniem zadań i nagród, były upominki, słodkie przekąski, było dużo hałasu i śmiechu 🙂 Życzymy chłopcom spełnienia marzeń!