Daily Archives: 10 października 2019

Dzień Seniora w SP2

Dziś w naszej szkole gościliśmy Seniorów! Wizyta odbyła się w ramach obchodów Tygodnia Seniora, organizowanego przez Urząd Miasta Żary oraz PTTK. Seniorzy, pod przewodnictwem Pani Elżbiety Łobacz- Bącal, którzy odwiedzili naszą szkołę mieli okazję obejrzeć przygotowany przez uczniów oraz nauczycieli: p. Beatę Pietrzak i p. Teresę Kosman  krótki program artystyczny.

Pierwszy Dzień Łasucha w roku szkolnym 2019/2020

Dziś odbył się pierwszy  w tym roku szkolnym Dzień Łasucha! Słodkości dostarczone przez rodziców z klas: 7a, 7b, 2a, 2b, 1b były przepyszne! Bardzo dziękujemy rodzicom z tych klas o wsparcie inicjatywy Samorządu Uczniowskiego! Wszystkie fundusze pozyskane podczas Dni Łasucha zasilają konto SU i zostanę w całości przeznaczone na wybrane cele zgodnie z wolą Samorządu Uczniowskiego i na potrzeby wszystkich uczniów:)

Nocka w szkole klasy 7a – fotorelacja