This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Dzień Chłopaka w klasie 7b!

Na chłopców z klasy 7b już na pierwszej lekcji czekała niespodzianka. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania i przygotowały się do tego dnia wzorowo! Był własnoręcznie zrobiony pyszny tort i przesmaczne babeczki! Oczywiście nie obyło się bez prezentów i zabawnych konkursów. Okazało się, że mamy w klasie profesjonalnych modeli, którzy zaprezentowali nam wysokiej klasy modę damską? Podczas zabawy w „krzesełka” chłopcy pokazali, że naprawdę mają ducha walki! Oczywiście na zwycięzców czekały zabawne nagrody! Myślę, że jednak najważniejsze jest to, że wszyscy świetnie się bawili?