This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Nagrody Burmistrza Miasta Żary 2019

Nauka, sport, kultura i sztuka to kategorie, w których przyznawane były nagrody za osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019. Doroczna uroczysta gala jest już w Żarach tradycją. W tym roku burmistrz Danuta Madej wręczała najlepszym w swoich dziedzinach nagrody w wysokości od 150 do 500 złotych. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji.

Nagroda „Uczeń Roku”
Szkoła Podstawowa Nr 2 – Niekało Wiktoria

Zespołowe nagrody II stopnia w dziedzinie kultury lub sztuki:
Gazetka szkolna „Kurier Dwójki”: Adamek Martyna, Bartnik Oliwia, Firganek Teresa, Gardziejczyk Wiktoria, Gutowska Natalia, Korochoda Julia, Niekało Wiktoria, Sadowy Jakub, Smarzyńska Malwina, Sobolewski Brendon, Szocik Klaudia, Wardak Anna.

Indywidualne nagrody I stopnia w dziedzinie nauki:
Szkoła Podstawowa Nr 2: Borek Albert, Dybka Julia, Gutowska Natalia, Kasprzyszak Joanna, Kaszubski Damian, Kołodziejczyk Maksym, Komenda Czesław, Niekało Wiktoria, Smarzyńska Malwina, Szocik Klaudia, Wełna Szymon, Zaleska Wiktoria.

Indywidualne nagrody za osiągnięcia w sporcie w roku szkolnym 2018/2019
Szkoła Podstawowa Nr 2: Budźko Oliwia, Kochanowicz Filip, Kula Bartosz.

Drużynowe nagrody za osiągnięcia w sporcie w roku szkolnym 2018/2019
Szkolna drużyna koszykarska chłopców (SP2): Czarczyński Konrad, Czarczyński Oliwier, Korczyński Kacper, Kotoński Tomasz, Krzywdziński Oskar, Kuźnia Dawid, Skałecki Szymon, Szewc Dominik, Szocik Kacper, Szymański Mateusz, Trafas Mateusz, Urbanowicz Adrian.

Piłka nożna (SP2): Kalemba Michał, Nowakowski Wojciech, Nowicki Xavi;