Daily Archives: 25 czerwca 2019

Nagrody Burmistrza Miasta Żary 2019

Nauka, sport, kultura i sztuka to kategorie, w których przyznawane były nagrody za osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019. Doroczna uroczysta gala jest już w Żarach tradycją. W tym roku burmistrz Danuta Madej wręczała najlepszym w swoich dziedzinach nagrody w wysokości od 150 do 500 złotych. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji.

Nagroda „Uczeń Roku”
Szkoła Podstawowa Nr 2 – Niekało Wiktoria

Nocowanie w szkole klasy IV c

W dniu 19 czerwca 2019 roku, klasa IVC z wielką pompą uczciła promocję do klasy piątej. Nagrodą za cały rok ciężkiej pracy było nocowanie w szkole, które miało bardzo dużo elementów składowych na  ten czas. Zabawę rozpoczęto ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, później  było przygotowywanie miejsca do odpoczynku i spania. Następnie udano się na salę gimnastyczną, gdzie była cała masa zabaw i gier przygotowanych przez chętne zespoły (dziewcząt i chłopców).

Piknik IVc

We wtorek, 18 czerwca, klasa IVC, spędziła cudowny dzień z wychowawcą na szkolnym boisku, integrując się jednocześnie z klasą IV B, było wspaniale, wspólne zabawy, gry oraz piknik. Odbyła się także rywalizacja pomiędzy wychowawczyniami, walka była wyrównana i przyniosła dzieciom ogrom emocji.  Na zakończenie dzieci otrzymały dla ochłody lody i smutne schodziły z boiska, że to już koniec…..