This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Nasze złotka

Dziewczęta z naszej szkoły zdobyły złote medale w powiatowych rozgrywkach minikoszykówki, które odbyły się w dniu dzisiejszym w naszej szkole z udziałem reprezentacji z SP nr 8 w Żarach, SP nr 2 w Lubsku i SP z Jasienia. W rywalizacji systemem „każdy z każdym” nasze zawodniczki pokonały wszystkie swoje rywalki, wygrywając z dziewczętami z Lubska 26:16, z Jasienia 28:4 oraz z SP nr 8 26:14 i awansowały do zawodów rejonowych. W zespole wystąpiły: Gruchot Natalia, Tsyhanyuk Adrianna, Kowalska Roksana, Niekało Wiktoria, Czyżyk Oliwia, Grajkowska Justyna, Wawrzyniak Joanna, Dawczyk Magdalena, Zakrzewska Julia i Zboralska Maja. Trzymamy kciuki!!!