This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Maksym Kołodziejczyk Laureatem Konkursu Graficznego

Maksym Kołodziejczyk uczeń klasy 5a, został Laureatem Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej dla uczniów szkół podstawowych – X edycja: „Logo Lubuskiego Konkursu BRD”. Za przygotowanie ucznia do konkursy odpowiadał nauczyciel informatyki – Tomasz Chmielewski.

Organizatorem konkursu było Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza”, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Zielonej Górze. Do oceny nadesłano 117 prac uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych woj. lubuskiego.
Zgodnie z Regulaminem Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej Komisja konkursowa postanowiła przyznać 8 tytułów Laureata konkursu.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 26 kwietnia 2019r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zielonej Górze. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy!

Media o nas:

Regionalna z dnia: 01.05.2019