Daily Archives: 11 kwietnia 2019

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Przypominamy, że w dniach 15, 16, 17 kwietnia uczniowie klas ósmych piszą egzaminy. Zgodnie z Rozporządzeniem MEN w tych dniach klasy I-VII nie mają zajęć.

Czynna będzie świetlica szkolna w godzinach 7.00-15.30.

Uczniowie klas ósmych przychodzą w dniach egzaminów na godz. 8.15 w stroju galowym (apelowym). Przynoszą ze sobą długopisy z czarnym wkładem.
Przypominamy o zakazie wnoszenia telefonów do sal egzaminacyjnych. Na egzamin z matematyki , oprócz długopisu, uczeń musi mieć ze sobą linijkę.

Po egzaminach, tj. od 18 kwietnia do 23 kwietnia trwa przerwa świąteczna. Rozpoczynamy lekcje w środę 24 kwietnia, o ile nie będzie strajku. I tu prośba o śledzenie komunikatów w mediach oraz w Librusie.

Uczniom klas ósmych życzymy powodzenia. Trzymamy kciuki!

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

W dalszym ciągu trwa strajk, więc lekcje nie odbywają się.

Przypominamy, że świetlica szkolna jest czynna od 7.00 do 15.30 i rodzice mający trudności z zorganizowaniem opieki, mogą z niej skorzystać.