Konkurs czytelniczy w bibliotece szkolnej

29 marca 2019 r. w bibliotece szkolnej odbył się drużynowy konkurs czytelniczy dla klas V pt.: „ Z mitologią za pan brat”. Uczniowie mieli za zadanie: rozpoznać bogów mitologicznych na podstawie ilustracji, rozwiązać krzyżówkę, wyjaśnić związki frazeologiczne, odpowiedzieć na pytania z treści oraz zaprezentować scenkę z mitologii.
I miejsce zajęła klasa Va, którą reprezentowali: Hanna Mogilnicka, Maksym Kołodziejczyk i Kacper Kliński,
II miejsce zajęli Natalia Podedworna, Olga Paczkowska oraz Oscar Mandryk z klasy Vc,
III miejsce zajęła klasa V b reprezentowana przez Alicję Zakrzewską, Justynę Żukowską oraz Bartosza Wawrzyniaka.
Uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i pamiątkowymi drobiazgami. Zwycięska drużyna otrzymana na apelu podsumowującym bieżący rok szkolny książki.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.