This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Słodkie podziękowania

Na zakończenie uroczystego apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości  pani radna Edyta Gajda prezes  Żarskiego Stowarzyszenia Tobie i Miastu wraz  z byłą dyrektor naszej szkoły Panią Janiną Jabłońską wręczyły wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas gorące podziękowania za  aktywny udział w akcjach charytatywnych  na rzecz ciężko chorych dzieci z naszego miasta. Uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy z  imiennym podziękowaniem oraz ogromny bukiet słodyczy, który umilił im długą przerwę. Podziękowania skierowane były także do rodziców, którzy przecież jako najważniejsi wychowawcy kształtują tak szlachetne postawy odpowiedzialności i wrażliwości na ludzkie cierpienie. Pani Edyta wskazała, że bez cichej pracy szkolnych wolontariuszy 1-listopadowe kwesty nie mogły by nabrać tak dużego rozmachu. Wszystkim pedagogom i dyrekcji jest bardzo miło słyszeć takie słowa o godnie reprezentujących naszą szkołę uczniach.