This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Kwestowali mimo chłodu

1 listopada w Dniu Wszystkich Świętych wolontariusze Szkolnego Koła Caritas z naszej szkoły po raz kolejny wyruszyli na kwestę na rzecz Kingi Marciniak z Żar – to dziewczynka chora na porażenie mózgowe – pod patronatem Żarskiego Stowarzyszenia „Tobie i Miastu” przy bramach Cmentarza Komunalnego w Żarach. Kwesta trwała cały dzień. W tym świątecznym dniu wraz z wolontariuszami TiM-u, uczniowie zachęcali odwiedzających żarskie cmentarze do hojności serca. Ich praca przyniosła jak zwykle pożądany efekt – zebrano ponad 22 900 złotych. W tą akcję włączyła się także pani Aleksandra Dobek-Wrona – Wychowawczyni z naszej szkoły. Uczestniczymy w tych działaniach już po raz szósty. Najcenniejszą nagrodą dla dzielnych i odważnych wolontariuszy jest ogromna wdzięczność obdarowanych. Tutaj należy także pokłonić się nisko rodzicom wolontariuszy, którzy dowozili dzieci mimo dżdżystej i zimnej aury. Jest to owoc właściwego wychowania do wrażliwości i bardzo cennych postaw społecznych przyszłych pokoleń. Dziękujemy wszystkim za dobroć serca i życzliwość – a szczególnie naszym WOLONTARIUSZOM!

GALERIA ZDJĘĆ

 


Media: http://moja24.pl/index.php/2017/11/06/chlod-na-dworze-zar-w-sercach-zbiorka-dla-chorej-kingi-z-zar-powiodla-sie/