This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Pasowanie na Ucznia

26 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Żarach odbyło się ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej. To bardzo ważna i niezwykła uroczystość  w szkolnym kalendarzu imprez, która odbywa się tradycyjnie jak co roku  w październiku. W apelu udział wzięli uczniowie klas pierwszych, wychowawcy, dyrekcja szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście. Ślubowanie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego. Doniosły moment pasowania poprzedził znakomity występ uczniów. Dzieci miały okazję zaprezentować wszystkim obecnym swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Kulminacyjnym punktem było uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów symbolicznym ołówkiem, przyjmując tym samym pierwszaków w poczet uczniów szkoły. Na zakończenie, bohaterowie uroczystości otrzymali dyplomy pasowania na ucznia. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

GALERIA ZDJĘĆ


Z przyjemnością przedstawiamy Państwu reportaż z Pasowania na Ucznia przygotowany przez starszych kolegów i koleżanki z klasy 7d wraz z wychowawcą. Wszystkim pierwszakom gratulujemy i życzymy samych sukcesów!


Media: http://moja24.pl/index.php/2017/11/02/mali-uczniowie-na-pelnych-prawach/