This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 10 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Piękny apel przygotowali uczniowie klas IIIa i IIIb z wychowawczyniami: panią Moniką Sado i panią Jolantą Czekalską. Podczas tej wzniosłej lekcji patriotyzmu, dzieci zaprezentowały montaż słowno – muzyczny, w którym poprzez taniec, piosenki i poezję pokazały trudne dla naszej ojczyzny lata niewoli i walki niezłomnych Polaków o niepodległość.

Na apel została zaproszona pani dyrektor Marzena Mosakowska – Wrona, pani wicedyrektor Anita Śliwa, nauczyciele oraz cała społeczność uczniowska.

Pani dyrektor podziękowała uczniom i ich wychowawczyniom za przygotowanie wzruszającej uroczystości i podkreśliła wielkie znaczenie obchodów Narodowego Święta Niepodległości dla patriotycznego wychowania młodych Polaków.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 


Media: http://moja24.pl/index.php/2017/11/13/wzruszajaca-lekcja-patriotyzmu/Media: http://www.zary.pl/PL/drukuj/308/6455/LEKCJA_PATRIOTYZMU/wersja/