This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Klasowa noc filmowa

W nocy z piątku na sobotę uczniowie klasy 7d wraz z wychowawczynią Adrianną Wroną- Dobek oraz opiekunami panią Adrianą Gabor i panem Tomaszem Chmielewskim uczestniczyli w Klasowej Nocy Filmowej. Atrakcji i dekoracji było co nie miara! Dzieci, oprócz oglądania filmów, bawiły się w podchody, podczas których musiały wykazać się kreatywnością, dobrą pamięcią oraz umiejętnością szyfrowania.

Na wygraną drużynę, ale także przegraną czekały nagrody niespodzianki 🙂 Niektórzy ujawnili swoje zdolności wokalne oraz taneczne podczas karaoke i klasowej „macareny”. Gdy uczestnicy zgłodnieli z apetytem posilili się pizzą (raz na jakiś czas nie zaszkodzi :-)) oraz pysznymi naleśnikami, przygotowanymi przez jednego z rodziców. Najwięcej jednak emocji towarzyszyło zabawie w chowanego w szkole spowitej ciemnością. Oj było strasznie, ale jakże zabawnie! Na koniec wszyscy wspólnie obejrzeli ciekawy film.

Klasa 7d wraz z wychowawczynią za opiekę, pomoc oraz wspólną zabawę serdecznie dziękują opiekunom: pani Adrianie Gabor oraz panu Tomkowi Chmielewskiemu, a także wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację Nocy Filmowej:-)