This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Integracja przy ognisku

W piątek 22 września odbyło się spotkanie integracyjne przy ognisku, w którym wzięli udział rodzice, dzieci i pani Beata Pietrzak – wychowawca klasy Ib. Podczas pieczenia smacznych kiełbasek wszyscy mieli okazję do wspólnych rozmów i lepszego poznania się. Dzięki zaangażowaniu jednego z rodziców na spotkanie przybyli strażacy. Dzieci miały okazję obejrzeć wóz strażacki i ubrać się w kombinezony strażaków. Próbowały również rozwijać i zwijać węże strażackie. Podczas spotkania panowała serdeczna atmosfera. Ten mile spędzony czas na pewno na długo zostanie w pamięci dzieci i ich bliskich.